اخبار
شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن حامی هشتمین کنفرانس نظام تامین مالی ایران
هشتمین دوره «کنفرانس نظام تامین مالی در ایران» در روزهای 24 و 25 بهمن ماه در مرکز همایشهای صدا و سیما و به مدیریت «گروه مالی و سرمایه‏ گذاری مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف» برگزار خواهد شد که همانند سالیان گذشته این برنامه از مشارکت بانک توسعه اسلامی و سایر نهادهای معتبر و معظم بازار پول و سرمایه کشور برخوردار خواهد بود.
هشتمین دوره «کنفرانس نظام تامین مالی در ایران» در روزهای 24 و 25 بهمن ماه در مرکز همایشهای صدا و سیما و به مدیریت «گروه مالی و سرمایه‏ گذاری مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف» برگزار خواهد شد که همانند سالیان گذشته این برنامه از مشارکت بانک توسعه اسلامی و سایر نهادهای معتبر و معظم بازار پول و سرمایه کشور برخوردار خواهد بود.
طی سال‏ های اخیر این کنفرانس محلی برای تبادل نظر و آشنایی تعداد زیادی از کارشناسان، مدیران و علاقه‏ مندان مسائل مالی با سازوکارها و عملکردهای ابزارها، شیوه‏ ها و نهادهای نوین ‏‏تأمین مالی در پروژه‏ های مختلف بوده است. تمرکز کنفرانس پیش رو بر توسعۀ نوآوری‌‏های مالی در ایران و استفاده از فضای مثبت ایجاد شده بین‏ المللی برای استفاده از ابزارهای تأمین مالی بین‏ المللی می‏ باشد. همچنین ایجاد بستر مناسب برای حضور و مشارکت بانک‏ ها و مؤسسات مالی و اعتباری، حضور مناسب و شایسته نهادها و ارگان‏ های صنعتی و اجرایی، مشارکت نهادهای آموزشی معتبر و طراحی کارگاه‏ های آموزشی و نشست‏های تخصصی مورد نیاز نظام تأمین مالی کشور از دیگر رویکردهای این کنفرانس در سال جاری خواهد بود.
بر این اساس، با توجه به رویکرد شرکت در ایجاد نقشی موثر در تامین مالی گروه بانک صنعت و معدن و کمک به پیشرفت بازار مالی کشور ، سرمایه گذاری صنعت و معدن با تقبل بخشی از هزینه های برگزاری این کنفرانس، تلاش نمود تا بعنوان «حامی مالی» به ایفای تعهد اجتماعی خود در حوزه کسب و کار تخصصی و بازار مالی کشور بپردازد .
شایان ذکر است این شرکت مسئولیت برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان " روشهای تامین مالی از طریق ابزار صندوق پروژه " را در حاشیه این همایش و در تاریخ 25 بهمن ماه به عهده دارد .
هشتنمین کنفرانس توسعه نظام مالی و سرمایه گذاری در ایران
شرکت سرمایه گذاری صنعت ومعدن حامی هشتنمین کنفرانس توسعه نظام مالی و سرمایه گذاری در ایران
شرکت سرمایه گذاری صنعت ومعدن حامی هشتنمین کنفرانس توسعه نظام مالی و سرمایه گذاری در ایران
صورتهای مالی 6 ماهه منتهی به 95/03/31 (حسابرسی شده)
شرکت سرمایه گذاری صنعت ومعدن
صورتهای مالی 6 ماهه منتهی به 95/03/31 (حسابرسی شده)
خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام
شرکت سرمایه گذاری صنعت ومعدن
بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن(سهامی‌عام) در تاریخ 22/12/94 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد:

1) صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 30/09/94 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) سازمان حسابرسی به‌عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 95 انتخاب گردید.
3) روزنامه های‌ دنیای اقتصاد و اطلاعات به‌عنوان روزنامه‌ های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی 95 انتخاب گردید.
4) حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره ماهیانه مبلغ 000ر000ر7 ریال (ناخالص) تصویب گردید.
5) سود نقدی هر سهم به مبلغ 70 ریال تقسیم گردید.
6) مبلغ 500ر3 میلیون ریال (ناخالص) به عنوان پاداش اعضای هیئت مدیره تقسیم گردید.
7) اشخاص حقوقی زیر به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت انتخاب گردیدند:
- گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند
- بانک صنعت و معدن
- سرمایه گذاری ایران و فرانسه
- گروه توسعه مالی مهر آیندگان
- لیزینگ صنعت و معدن
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمايه گذاري صنعت و معدن سال مالی منتهی 30/9/94
شرکت سرمایه گذاری صنعت ومعدن
الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:00 روز شنبه مورخ 1394/12/22 درمحل سالن همايشهاي رازي واقع در تران بزرگراه شهيد همت غرب ، بين تقاطع شيخ فضل ا... نوري و شهيد چمران برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1394/09/30
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:
ساير مواردي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي باشد .
صورتهای مالی 6 ماهه منتهی به 95/03/31 (حسابرسی شده)
شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن (سهامی عام)
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده)
تقسیم سود شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن
برنامه تقسیم سود نفدی مصوب در مجمع به میزان هر سهم 450 ریال پیش از موعد 8 ماهه و در تاریخ 1393/02/01 آغاز گردید.
پیرو اطلاعیه اعلام شده به سازمان بورس و اوراق بهادار و وعده داده شده به سهامداران محترم در مجمع عادی سالیانه، برنامه تقسیم سود نفدی مصوب در مجمع به میزان هر سهم 450 ریال پیش از موعد 8 ماهه و در تاریخ 1393/02/01 آغاز گردید.
شایان ذکر است سهامداران محترم می توانند طبق تقسیم بندی مذکور در جدول زیر با اعلام شماره حساب بانکی در یکی از بانکهای تجارت، پاسارگاد و یا ملّی بر اساس نعداد سهام خود و در تاریخ های مشخص شده سود خود را دریافت نمایند.

مشاهده آگهي
تقسيم سود 450 ريالي سرمايه گذراي صنعت و معدن و وعده افزايش سرمايه قريب الوقوع
اين رقم 164 درصد بالاتر از آخرين سود تقسيمي شركت بوده است.
پيرو برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه براي بررسي عملكرد شركت در سال مالي منتهي به پايان آذر ماه 1392 ،‌مجمع به اتفاق آرا تقسيم 450 ريال سود نقدي به ازاي هر سهم را به تصويب رساند كه اين رقم 164 درصد بالاتر از آخرين سود تقسيمي شركت بوده است. در همين راستا هيئت رئيسه خبر از برنامه ريزي صورت گرفته در شركت جهت تدارك يك افزايش سرمايه جديد از محل مطالبات و آورده نقدي و اندوخته داد كه به اين ترتيب مقرر شد تا هيئت مديره تا شش ماه آينده گزارش توجيهي خود در اين خصوص را جهت دريافت مجوز به سازمان بورس ارسال نمايد.
خلاصه تصميمات مجمع
.....
1-مجمع صورتهاي صورتهاي مالي و ياداشتهاي همراه شركت را براي سال مالي منتهي به پايان آذر ماه 1392 به تصويب رساند.
2-مجمع از 1153 ريال سود ايجاد شده به ازاي هر سهم ، تقسيم 450 ريال سود نقدي ( معادل 39 درصد از كل سود ) را به تصويب رساند.
3-روزنامه هاي اطلاعات و دنياي اقتصاد به عنوان روزنامه هاي كثير الانتشار شركت انتخاب گرديدند.
4-موسسه حسابرسي به عنوان حسابرس و بازرس شركت انتخاب گرديدند.
خلاصه تصميمات مجمع عمومي براي سال مالي منتهي به پايان آذر ماه1392
مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شركت سرمايه گذاري صنعت و معدن، در تاريخ 22 اسفند 1392 برگزار شد.
جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شركت سرمايه گذاري صنعت و معدن، در تاريخ 92/12/22 در محل تالار رازي راس ساعت 8:30 با حضور 88.4 درصد از صاحبان سهام برگزار گرديد. پس از تلاوت آياتي چند از کلام ا... مجید آقاي مسعود بهزادپور ، نماينده بانك صنعت و معدن شركت رياست مجمع را به عهده داشت و به اتفاق آراء ، آقاي طاهري نماينده ليزينگ صنعت و معدن و خانم احمدوند نماينده شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي كاركنان صنعت نفت به عنوان ناظرين مجمع و آقاي دكتر حسين زارعي مدير عامل نيز به عنوان به عنوان دبير مجمع در اين جلسه انتخاب گرديد. بدين ترتيب و با تشكيل هيئت رئيسه و احراز درصد حاضرين ، مجمع رسميت خود را اعلام و وارد دستور جلسه گرديد.
در ابتداي جلسه ، آقاي دكتر زارعي به ارائه گزارش فعاليت هيات مديره در سال مالي مورد گزارش پرداخت و پس از پرسش و پاسخ در اين خصوص ، گزارش حسابرس به مجمع ارائه و مجمع ضمن بحث در خصوص هر يك از بندها و تعيين تكاليف مربوطه صورتهاي مالي و ياداشتهاي همراه شركت را براي سال مالي منتهي به پايان آذر ماه 1392 به تصويب رساند.
1    2    3    4    »